Ačkoliv se to pro mnohé dost možná zdá nereálné, za kvalitně strávenou dovolenou a odpočinkem se nemusíte vydávat do vzdálených turistických letovisek. Své volné dny si můžete vychutnat i pokud vyměníte exotické krajiny za rodnou zem. Čechy, Morava i Slezsko mají dozajista co nabídnout, i když se zrovna nejedná o písečné pláže a teplé mořské vlny.


zámek na skalách.jpg 


Velkou výhodou je pak také dostupnost, kdy si nemusíte lámat hlavu, zda do daného místa docestujete automobilem, či zvolíte pohodlnější a rychlejší let letadlem s tím, že si připlatíte. V rámci České republiky není problém kdekoliv během několika hodin docestovat vlastním vozem, případně také autobusem či vlakovými spoji. 


 


Ubytování přitom nemusíte hledat ve standardních hotelech, které vás svým vzhledem a dostupnými službami již zřejmě nijak nepřekvapí. V České republice existuje poměrně široká nabídka nejrůznějších chat a chalup k letnímu pronájmu, přičemž není zapotřebí dodávat, jaké kouzlo má takovýto typ ubytování. Výhodou může být i dostatečné soukromí či bezprostřední blízkost přírody.


vozík u mlýna.jpg 


Nelze opomenout ani jistou finanční úlevu, které se vám dostane, strávíte-li léto v České republice. V zahraničí Češi mnohdy utrácí až nesmyslně vysoké částky nejen za ubytování a stravu, mnohdy z tohoto důvodu během prázdnin významně šetří a ani si tak volné dny dostatečně neužijí. S tímto faktem si však hlavu lámat nemusíte, jelikož v rodné zemi se vám dostane standardních služeb za přijatelné ceny. Také není zapotřebí myslet na směňování hotovosti.


 


Na kraji nezáleží


 


Samotný výběr destinací v rámci Čech, Moravy a Slezska je velmi široký. K dispozici máte hned několik pohoří, které nabízí nezaměnitelné výhledy, ať již hovoříme o Jeseníkách, Beskydech, Krkonoších, Šumavě či kupříkladu Jizerských horách. Stejně tak si můžete vážit i množství strach hradů a zámků, ty bývají udržovány ve velmi dobrém stavu a vy jako návštěvník se tak máte na co těšit. Opomenout nelze ani řadu dalších pamětihodností či přírodních krás.


 


Ať se tedy rozhodnete pro kterýkoli kout naší země, zklamaní rozhodně nebudete!

Marmel
</div>

<p>
<br />
<br />
<br />
 <!--[if gte mso 9]><xml>
 <o:OfficeDocumentSettings>
 <o:AllowPNG/>
 </o:OfficeDocumentSettings>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
 <w:WordDocument>
 <w:View>Normal</w:View>
 <w:Zoom>0</w:Zoom>
 <w:TrackMoves/>
 <w:TrackFormatting/>
 <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
 <w:PunctuationKerning/>
 <w:ValidateAgainstSchemas/>
 <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid>
 <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent>
 <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText>
 <w:DoNotPromoteQF/>
 <w:LidThemeOther>CS</w:LidThemeOther>
 <w:LidThemeAsian>X-NONE</w:LidThemeAsian>
 <w:LidThemeComplexScript>X-NONE</w:LidThemeComplexScript>
 <w:Compatibility>
  <w:BreakWrappedTables/>
  <w:SnapToGridInCell/>
  <w:WrapTextWithPunct/>
  <w:UseAsianBreakRules/>
  <w:DontGrowAutofit/>
  <w:SplitPgBreakAndParaMark/>
  <w:EnableOpenTypeKerning/>
  <w:DontFlipMirrorIndents/>
  <w:OverrideTableStyleHps/>
 </w:Compatibility>
 <m:mathPr>
  <m:mathFont m:val=

Za dovolenou se nemusíte vydávat za hranice
Ohodnoťte příspěvek
0